Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártya + monitor hiba?

Épép kérdése:

Új videókártya + monitor hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma beszereltem az új videókártyámat a gépembe,de egy nagy problémám van.Amikor a monitort bedugom az új videókártyába,a gép inditásakor a monitor nem indul el.Pedig a videókártya maga megy!Mi lehet a baja?

2017. márc. 2. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva a monitor? (hülyeség de van aki benézi:D) nem az alaplapi csatlakozóra dugtad rá? Milyen csatival?
2017. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nő vagyok,de igen be van kapcsolva :) Igen az alaplapira dugtam rá.És hát ilyen 6 pines csatlakozót dugtam bele mert csak az volt jó bele
2017. márc. 2. 12:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Most bent van a régi is meg az új is és a régire van rádugva a monitor és igy jó,de az újat igy nem érzékeli
2017. márc. 2. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

ez így elég zavaros

most akkor van 2 videókártyád és még az alaplapodon is van egy vga kimenet? a monitort mindenféle képen a videókártyára kell rákötni ezt gondolom tudod

most ha beraktad az újat és még a tápcsatlakozó is benne van akkor azzal kapnod kellene képet a monitoron pedig vagy nem jó a kártya

2017. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alaplapomon nincs VGA kimenet.A régi videókártyán van.Az újon pedig egy DVI amit egy dvi vga átalakítóval csatlakoztatok rá a monitorra de nem indul el a monitor mintha nem kapna jelet.És ugye most a gépet használom a régi kártyával és a gép pedig nem érzékeli az újat.Az újnak még megy a ventillátorja az jó jel?
2017. márc. 2. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáltad már az újat a régi helyén? vagy próbáltad már úgy hogy csak az új kártya van benne?

attól még lehet rossz sajna mert pörögnek a ventik

2017. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam,sehogy sem jó..:/
2017. márc. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!