Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop processzorhoz (Intel...

Laptop processzorhoz (Intel Pentium B950) lehet alaplapot venni?

Figyelt kérdés

Van egy régi Asus K53S laptopom és ebben cserélem majd ki a processzort egy i5 vagy i7-re, és az érdekel, hogy tudok-e a kérdésben említett processzorhoz alaplapot venni. Fel szeretném használni, mert egy elég jó processzor.


Köszönöm előre is a válszokat!



2017. márc. 3. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Alalpalpot? Nem inkább laptopot? :D

Viccet félre téve nem éppen "jó" proci! Az értéke is kb. 1500ft körül lehet! Nem érné meg erre áldozni!

2017. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1500ft többet ér

számomra inkább eszmei értéke van

mellesleg exelre meg worldre meg stb.-re jól lehet használni

úgysem működne ha egy laptopból bontott alaplapba lenne téve és házi megoldásokkal használhatóvá tenném?

2017. márc. 5. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg meg lehet valósítani, de akkor elvész a laptopok egyetlen előnye, a mobilitás! Persze alap dolgokra még bőven jó, talán még w7-10-nél a fullhd youtube videókat is viszi! Csak drága lesz hozzá vadászni cumót, és ezért mondtam, hogy nem éri meg!

Az 1500ft-ot innen vettem: [link]

Az ára pedig azért ennyire alacsony, mert a gyengébb gépeket is ilyen cpu-kkal adták annak idején! ezért mindenki csak felfelé akar bővíteni, lefele már nem :)

Az meg már csak hab a tortán, hogy ebbe való i5-ös cpu-k mennek 10e alatt! De ez a te dolgod, csak javasoltam.

2017. márc. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem félreértesz, én pont felfelé fogok bővíteni egy i5-el vagy egy i7-el, a pentiumot asztaliprociként akarnám majd használni.arra gondoltam, hogy egy bontott laptopalaplapot vennék és valamilyen házi módszerrel asztalira alakíthatnám

nekem ez a tervem

2017. márc. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!