Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig frissít a windows 10?...

Meddig frissít a windows 10? Új a laptop először windows 7 et raktam rá feltelepítettem ami felment net proci egyebek.

Figyelt kérdés

Sajnos hamar beláttam, hogy 10 lesz a megfelelő oprendszer és nem bírnám már ezen a gépen is a 7 et. A microsoft honlapjan lévő telepítővel frissítettem windows 10 re.

Bejött pár alapbeállítás, majd 4. vagy 5. lépésnél elkezdett frissítéseket keresni. Előző lépésben gondolom rákérdezett, de nem figyeltem. Meddig tarthat ez? Van internetje egyáltalán?



#frissítés #windows7 windows 10
2017. márc. 4. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez furán fog hangzani, de addig tart amíg be nem fejezi.
2017. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam :D De úgy órákba gondoltam. Rá van dugva egy pendrive gondolom az nem befolyásolja. Vsak azért említem, mert pcm az olyan, jogy ha pendrive van beledugva nem jön be a windows. Bocsi a vesszőkért reggel van még.
2017. márc. 4. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy több összetevős dolog. Függ a netkapcsolatodtól, a géped erőforrásaitól. stb
2017. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A net kb 1MB/s a gép 4 magos 2.2 Ghz-es prociju, 2GB VGA, 4GB DDR3 Ram 1600Mhz 1 terra hdd
2017. márc. 4. 09:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy várni kell csak van egy kis fóbiám ilyen téren,hogy elekad :D
2017. márc. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!