Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC config 6-7 eFt...

Gamer PC config 6-7 eFt értékhatárig?

Figyelt kérdés

Segítene nekem valaki összeállítani gamer PC-t olyan kvalitásokkal, hogy az nagyjából megfeleljen a mostani nagyobb gépigényű játékok számára (és talán egy 2-3 évig a jövőbeni játékoknak is)?

Először is, én az Intel Core procikra, a GeForce videókártyákra és az ASUS féle alaplapokra esküszöm.

A hűtők és tápok No. 1 gyártója nálam idáig a Cooler Master.

Azért mondom ezt, mert a jelenlegi PC-met ezektől a gyártóktól származó alkatrészek alkotják, és maximálisan meg vagyok velük elégedve. Persze ha valaki tud ennél mégjobbat ajánlani, az se gond.

A számítógépház minél nagyobb (és dizájnosabb) annál jobb. Lényeg hogy kényelmesen elférjen benne minden. Legyen legalább 4 db USB port elől + mikrofon és fejhallgató bemenet (+ restart gomb), legyen jól szellőző, min 4 merevlemez hellyel, legalább 2 db lemezmeghajtó hellyel.

(A lemezmeghajtó sztem egy külön téma, szeretnék Blu-ray meghajtót, de szerintem az nem férne bele a fent említett keretben)

Merevlemez szintén nem kell, jelenleg van egy 1 TB-s Toshiba HDD és egy 200 GB-s Samsung SSD.

Ha tudnátok segíteni nekem ezügyben, annak nagyon hálás lennék!


2017. márc. 4. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6-700ezer-ig?
2017. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1-es


IGEN! Az eFT az valójában a "ezer forint" rövidítése.

2017. márc. 4. 10:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, az világos, csak a 6-7 volt kicsit furcsa.


Tuningolni szeretnéd?

2017. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
unalmasak ezek a kamu kérdések kicsit már. Igen 700k-s pc be 1tb az is penge lenne.
2017. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Lucifer Morningstar nevű felhasználó válasza:


unalmasak ezek a kamu kérdések kicsit már. Igen 700k-s pc be 1tb az is penge lenne."


Miért van az, hogy itt (tökmindegy miről van szó) az ember feltesz normálisan, érthetően egy kérdést és nyilván szeretne rá normális választ is kapni, de mindig az ilyen hihetetlenül bunkó, lekezelő, másokat leócsároló, kritizáló deviáns illetőkbe botlik bele? Már több éve csak ezzel szembesülök amikor ide látogatok és most már kicsit elegem van belőle.


Tökmindegy miről van szó, itt többségében mindig ez a helyzet. (Mások kérdéseinél is.)


„Mé kéne rá válaszóni, nézzé utána a gugliba bameg.” Itt sajnos ez a színvonal.


Ezért is van elegem most már ebből az oldalból. Akkor nem kérek válasz a kérdésemre, majd „utánanézek a gugliban”. Viszont ezek után én úgy gondolom, hogy nincs is értelme kérdést föltenni itt.

2017. márc. 4. 11:44
 6/14 anonim ***** válasza:

ASUS PRIME Z270-K 45k

i7-7700K 110k

Noctua NH-D14 25k

G.SKILL RipjawsV 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz 40k

MSI GeForce GTX 1080 8GB 195k

ECGA Supernova G3 550W 32k

NZXT H440 40k

2017. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*EVGA
2017. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, a H440-et ne vedd figyelembe, most látom, hogy mégsem felel meg az elvárásaidnak.
2017. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 8


Nem baj, nekem ez így már tökéletes, ebből már ki tudok indulni.


Igazából gondoltam visszanézek, hátha mégis kapok normális választ és hálisten igazam volt.


Ezzel az infóval legalább már tudok kalkulálni.

2017. márc. 4. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Tuning érdekel?

Milyen felbontású monitoron játszanál?

Kell-e egyáltalán az a HDD + SSD, esetleg eladod? (gondolok itt arra, hogy a keretedbe simán beleférne egy nagyobb kb. 1Tb SSD)

El kell-e költeni azt a 700k-t?


Én a helyedben egy AMD RYZEN 7 1700 proci köré építeném a konfigot, 8 mag 16 szál, 4Ghz-re tekerve.

VGA-nak pedig vagy egy 1080Ti vagy egy új RX.


Mindez 2-3 héten belül már a boltokban lesz.

2017. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!