Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit veszt az árából egy...

Mennyit veszt az árából egy alkatrész, ha használt?

Figyelt kérdés

El szeretnék adni pár alkatrészt a gépből, AMD-ről Intel-re váltás miatt. Az alaplap-, processzor-, és a ramtól szeretnék megválni. Az érdekelne, hogy mennyit érnek így használtan az alkatrészek, garanciával, illetve nélküle.

Proci: AMD A8 7600 Jelenleg 22 000Ft, 21 volt mikor én vettem.

Alaplap: GIGABYTE GA-F2A68HM-S1 Jelenleg 13500Ft, akkor is ennyi volt mikor vettem.

RAM: Kingston HyperX Fury (Black) DDR3 @1866 2x4Gb Jelenleg 19500Ft. Ezt külön vettem, tehát nem kitben de szerintem ez nem számít. Viszont olcsóbban, hiszen mostanában nagyon felmentek a ramok árai. Akkor össz-visz 12000 Ft volt.

Az alaplapra van bolti garancia, ami még érvényes. A processzorra, illetve ramokra csak gyártói van. Teljesen mindegy lenne nekem hogy egyben, vagy külön-külön sikerülne eladni, a lényeg az hogy körülbelül mennyiért. Összességében erre lennék kíváncsi. Az is érdekelne hogy működik ez, tehát PÉLDÁUL 30%-ot veszt az árából ha használt, vagy mitől függ, stb. Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. márc. 4. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hardveraprón, hogy ezek az alkatrészek ott mennyiért mennek
2017. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%? Nem. 50%.
2017. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem volt elég full nagybetűvel írnom hogy "PÉLDÁUL"? Az első válaszolónak köszönöm, megnéztem már, és elvileg 40 000 körül még el lehetne adni (össz), csak ez nekem kicsit soknak tűnik. Ilyen procit meg 18-ért láttam hardveraprón (garival). Tényleg 50%-ot levisz ha nincs garancia? A gyári garancia nem jó?
2017. márc. 4. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyári garancia gyakorlatilag nem jó semmire. Senki sem fogja visszaküldeni a holdra, ha valami baja van és várni három évet, mire visszadobják, hogy te voltál a hülye, miattad ment tönkre. Menj be egy használt számítógép alkatrészekkel foglalkozó boltba és szembesülj a szomorú valósággal. Az 50%-os árcsökkenés a jelenlegi árához képest még jónak számít, de majd te magad fogod meglátni. Egyedüli lehetőséged az, hogy esetleg felteszed valamilyen apróhirdetési oldalra és találsz egy idiótát, aki megveszi többért is.
2017. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!