Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci újrapasztázás?

Proci újrapasztázás?

Figyelt kérdés
Ki mennyi idő múlva pasztázza újra a procit? Vagy nem idő, hanem romló hűtés hatásfok függvénye?
2017. márc. 5. 07:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Romló hűtés hatásfok miatt oké, ez kb egy jó pasztával mikor következhet be? Vagy ez nem általános, hanem igénybevétel kérdése?
2017. márc. 5. 07:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor feltűnik, hogy gyakrabban, és kisebb terhelés hatására is felgyorsul a ventilátor.
2017. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minősége válogatja, az enyém alatt pl thermal grizzly kryonaut van, ezt 2 év után pasztáztam újra, mert új hűtőt raktam be, egyébként semmi gondja nem volt.
2017. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használattól is függ, de kb 2-3 év. Folyamatos használatnál hamarabb, de hőmérsékletet néha megnézed, és hallod a ventilátort, ha sűrűbben pörög.
2017. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! E2 ic essential-al pasztáztam egy éve mikor vettem (i5-4460). Egyelőre fa**a minden, terhelés alatt sem megy 56 foknál feljebb. Cooler Master Hyper 103-al. Csak kíváncsi voltam mik a tapasztalatok. Van még idelye bőven. :) Mentek a Hulk kezek!
2017. márc. 5. 09:05
 6/8 A kérdező kommentje:
*ideje
2017. márc. 5. 09:05
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Normális pasztával 2-3 év legalább. Aztán úgyis feltűnik, ha nagyon melegszik a proci. Arctic MX-4 pasztával kentem be a sajátom, így nem sürgős az újrapasztázás.
2017. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!