Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik megfelelően...

Miért nem működik megfelelően a videókártyám?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve,hogy vettem egy Gigabyte GTX 960 4GB WF3 kártyát.Januárban vettem egy i5 4570 procit is,előtte egy g3258 ketyegett a gépben,ezért nem játszottam magas gépigényű játékokkal.Azonban most hogy egy mondhatni középkategóriás gépem van, szívesen játszok(játszanék) új 2016-17-es játékokkal.Tegnap letöltöttem a Bf1-et ugye az ingyenes 10 óra miatt.Azonban élvezhetetlen, fps droppok föl-le, akár lowon akár high-on van.Watch dogs 2 ugyanez, ott fix 30-at nem bírok elérni, nevetséges.Végső elkeseredésemben ma letöltöttem a Heavan Benchmark 4.0-t.Youtube videók alapján-közel ugyanolyan gépek fullra felrakva mindent FHD-ban 35 FPS-t átlagba simán belövik és 30 alá nem megy.Nah már most én ahogy elindítom 15FPS,végig hagytam a benchmarkot, legkisebb FPS 7 :DD legnagyobb 70,átlag 26. Gondolom ez nem igazán szokványos hogy egy 70 ezres kártyával még lowon se lehet semmit élvezhetően játszani.

Haver i5 4460-8GB ram- R9 280x gépe simán 60 FPS-sel szaggat mindent medium-high grafon,és a 2 gép között sok különbség nincs.

Esetleg küldjem be szervizbe holnap,más ötletem nincs?



2017. márc. 5. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Javaslom viszont az MSI afterburner használatát.


Ha legközelebb is ilyen történne akkor kilépsz az adott programból és elindítod, persze előtte beállítod hogy monitorozza az egyes hardverek kihasználtságát és hőfokát.


Abból már lehet következtetni, hogy mivel van a probléma.

2017. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!