Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek egy Macbook Próba...

Mit vegyek egy Macbook Próba (RAM, Processzor)?

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik a Macet azokat megkérek, hogy ne kezdjék el azt, hogy ne Macet vegyek, mert tudom, hogy nekem miért van szükségem rá. Viszont most azokhoz szólok akik komolyan válaszolnak a kérdésre. Szerintetek egy 13"-es Touch baros Macbook Próban procit vagy RAM-ot fejlesszek? Mindekettő nem fog menni agyagi okok miatt, de külön igen. Válaszotokat előre is köszönök!

2017. márc. 6. 18:46
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Most mi van benne? Mire akarod használni? Melyik programokban érzed a gyengélkedést?
2017. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Abban leginkább semmit, mert egyiket sem lehet benne cserélni. Ennyi, meg is kaptad a választ.
2017. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leginkább videóvágásra, programozásra használnám. Lehetséges bővíteni az Apple-nél, mert még nem rendeltem meg.
2017. márc. 6. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:
i5, 8 GB RAM, Intel Iris Graphics 550
2017. márc. 6. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a RAM-ra szavaznék, bármit is csinálsz vele.
2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ram!
2017. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!