Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nekem jelenleg AMD proceszo...

Ha nekem jelenleg AMD proceszorom van, és én egy INTEL-t szeretnék venni, akkor a gép elfogadja majd azt, vagy hibák lépnek fel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Procicsere nem gond, de ehhez alaplap csere is kell amit a windowsok annyira nem szeretnek, erdemes ujratelepiteni utana.
2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csigusz27 ***** válasza:
Nem lépnek fel hibák,mert bele sem lehet tenni az Intel-es processzort AMD-s alaplapba
2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Új alaplap is kell, és mivel ez a két alkatrész a gép "lelke", így tulajdonképpen új géped van, ami nyilván "elfogadja" saját magát.
2017. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

AMD-s lapba max szálanként/lábanként tudod beleforrasztani az intel processzort.

Ha intel procira váltasz elengedhetetlen egy alaplap csere is (meg a jelenlegi sky lake/kaby lake-s prociknál DDR4 ram megy, így ramot is mellé dobhatod).

2017. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor AMD procit fogok venni INTEL helyett
2017. márc. 7. 18:59
 6/9 Relav7 válasza:
0%
Fujj! Szar radiátor az összes amd
2017. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Ryzen konkrétan energiahatékonyabb, mint az intel megoldások.
2017. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De az új AMD-khez is új lap meg RAM kell ám. :) A régi platformjaikra meg csak ritka esetekben éri meg költeni.
2017. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brandon41 ***** válasza:
Akkor legalább várd meg a 4 magos amd ryzen procikat, nem hiszem hogy neked ryzen 7 kellene.
2017. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!