Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenlegi gépemben 2 db...

Jelenlegi gépemben 2 db hyperxfury ram van 1866mhz-es alapértékkel. Ha veszek egy 1150-es alaplapot procival alacsonyabb frekvencián elfogadja ezeket a ramokat?

Figyelt kérdés
pc,memória

2016. ápr. 22. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerepel a támogatási listában, akkor igen.
2016. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak akkor?? nekem a haver azt mondta ha nincs ez az érték a listában akkor max 1600mhz-en fogadja el....
2016. ápr. 22. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor, hyperxfury mint széria támogatva van így nagy valószínűséggel működni fog, csak a memóriamodulok mindig nagyon kényesek, emiatt nincs rá garancia, ha a pontos modell nincs a listában.
2016. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A memóriavezérlő valószínűleg csak 1600-on fogja kezelni a memóriákat. A jó hír, hogy ennek a teljesítményre nézve szinte semmi negatív hatása nem lesz...
2016. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A támogatási listák nem teljesek. Azokat a memóriákat tartalmazzák, amelyekkel tesztelve lett - tehát biztosan működni fog.

Az én alaplapomban is olyan memória van, amely nem szerepelt a listán, mégis évek óta hibátlanul működik.

2016. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a Válaszokat ennyivel is olcsóbb lessz a procim ára:DDD
2016. ápr. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!