Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 képernyős probléma. Mi...

3 képernyős probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ilyen usb-vga átalakitóból tettem kettőt a laptopomra, hogy 3 képernyővel hasznáhassam.

Azóta néha (nélküle, csak egyképernyős módban) szétesik a kép, s a gépet ujra kell inditani, van hogy a power gomb tartós kivétele se segit hanem akkut kell ki be tenni.

Okozhatja ezt az hogy ezzel túlterheltem a rendszert vagy független ettől?

Pl. most raktam fel a win8-at s még nem aktiváltam hallottam, hogy az ilyenkor produkálhatezt azt csak nem tudom ilyent is? Lehet hogy az a hunyó nem ez a 3 képernyős üzemmód?

Fura hogy nem képes egyforma felbontásra a harmadik képernyő felbontása iszonyo gyenge, 800-as mig a másodiké 1600. Ugyanaz a tipusu a 2 monitor.

Próbáltam, hogy azegyiket HDMI-ről haktom meg de ugy nem működött 3, mindig csak 2, s kék halál lett a vége.


2017. márc. 8. 09:39
 1/2 anonim válasza:
A legegyszerűbb indok hogy az alaplapod neü támogatja a kettő vagy a több monitoros használatot.
2017. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem támogatná akkor egyáltalán nem működne

nem pedig működés után lenne valami zavaró hatás

2017. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!