Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik kézben hordozható...

Létezik kézben hordozható merevlemez TESZTELŐ céleszköz (tehát nem másoló vagy törlő)?

Figyelt kérdés

Létezik-e olyan eszköz, amire ráköthető egy winchester (sata vagy ide, mindegy), és megkeresi az esetleges hibákat, valamint kiírja a kondícióját? Tudom, hogy notebookkal megoldható, de nem ez a kérdés, hanem az hogy van-e kifejezetten erre a célra való kis hordozható eszköz. Hogy hívják magyarul és angolul?


(Meglepő, de a "hdd tester" és hasonló kifejezések nem adnak releváns találatot. Nem tápegység-tesztelő vagy merevlemez-másoló érdekel, hanem a fent leírt eszköz. Csak az válaszoljon, aki tud!



2017. márc. 9. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez laptopnál kisebb eszközzel nem fog menni. (Persze abból is egy ultra- vagy netbook, az még kisebb.)


Az ötletem: laptop + USB-s SATA/IDE dokkoló


Persze itt is kiesnek a nagy winchesterek, amikhez külön táp szokott kelleni...

2017. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"Tudom, hogy notebookkal megoldható..." remek ötlet. Ezért írtam ki a kérdést. 12 voltot nem nagy művészet összerakni, egy-egy teszt lefutásának idejére legalábbis.
2017. márc. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!