Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újraraktam a windowst a...

Újraraktam a windowst a gépemem. FeltelepÍtettem mindent ahogy mindÍg, minden jól ment de mikor a hangot néztem. Írta, hogy van hang de még se adott ki semmi hangot a hangfalam. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

#GB #már majdnem antique a gépem de ez van: Proci:Intel(R) Dual Core 2 1.80 Ghz 1.80 Ghz #GPU: AMD Radeon x1050 series #OS: Windows 7 Service Pack 1 32-bit
2017. márc. 12. 14:53
 1/2 anonim válasza:

Próbáld ki a Windows hibaelhárítási funkcióját, ha nem működik, töltsd le az Iobit Driver Boostert és jobb fent van egy szerszámosláda ikon, és arra rákkatintasz, és ott van, hogy Fix No Sound Error.

Driver Booster: [link]

Esetleg egy aktiváló kulcs: 6BCA2-00A17-7B3E8-453B4

2017. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha magyar nyelvű, vagy arra álíttod, akkor pedig magyar nyelven keresd a szerszámosláda ikonban.
2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!