Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség kellene! A probléma:...

Segítség kellene! A probléma: kifagy a gép újratelepítés után ahogy bejön a Windows 7 (se kép se hang de nem kapcsol ki)! Illetve belementem a BIOSba és nem látja a gép az összes RAM-ot csak négy Gb-ot ill. az SSD-t sem. Ötletek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi konfig: Asus Sabertooth 990FX alaplap (ez a legrégebbi az egészből), FX Amd 8350 4Ghz-es proci, Gigabyte R9 380 4GB-os VGA,2*4Gb Corsair Vengeance 1600Mhz-es RAM, FSP 600W-os táp,1db 120Gb-os Samsung 850Evo SSD,1db WD "2Tb-os vinyó és 1db Seagate 3TB-os vinyó Cooler Master házban.
2016. jún. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

hun vetted a gépet?



Hibakeresés: ilyenkor az megoldás, hogy mindent leválasztasz róla, csak rendszer(ssd) mennyen róla. Aztán ha még mindig szar akkor valamelyik ramot kiveszed, cserélgeted.


Ha nem látja akkor lehet a ramal lesz a gond, ha még sem akkor valakitól kérned kell kölcsönba h ki tudd próbálni.

2016. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Húztad? gamer gépnek használod?

2016. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
le lett választva már minden csak az a vinyó van rádugva amelyiken renszer van.Illetve már a Ramok is cserélgettem úgyis csak egyiket látja!?
2016. jún. 6. 18:08
 4/5 lali51 ***** válasza:
Telepíts 64 bites Windowst.
2016. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg WIN 7 professional 64bites verzó van .
2016. jún. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!