Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a HP laptop megéri az árát?

Ez a HP laptop megéri az árát?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Alap dolgokra lenne használva.



2017. márc. 13. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít neked "alap" használatnak?

Netezésre, filmnézésre, sőt még egy pár erőigényesebb játék futtatására is alkalmas.

Én amondó vagyok, hogy számodra nem éri meg ennyi pénzt kiadni ezért.

Egy i3 processzoros, 500 giga-1 terra merevlemezes, (dedikált videokártya opcionális) gépet keresnék a helyedben.

2017. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elég lenne a gyengébb processzor és az integrált kártya, de SSD és a FULL HD kellene, azt pedig csak ebben a kivitelben találtam ennél a típusnál. Esetleg mókolással lehetne cserélni, akkor se jönnék ki sokkal olcsóbban szerintem.
2017. márc. 13. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Majdnem 40 ezer forint árkülönbség, proci ugyanaz, igaz integrált grafikus kártya, viszont kétszer annyi hely, ami azért kell manapság. Plusz matt kijelző, ami szintén nem elhanyagolható szempont.

2017. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

#3


Ez szürkeimportos német modell, azért ilyen olcsó.

2017. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!