Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér+egérpad ajánlatok?

Egér+egérpad ajánlatok?

Figyelt kérdés

Íme, amiket néztem...


Egér:

- Cougar 500M ( [link]

- Steelseries Rival 100 ( [link]

- Asus ROG SICA ( [link]


a 3 közül melyik lenne a legjobb választás?


Egérpadnak mellé a Steelseries Qck mini. ( [link]



VAGY, egy alternatív megoldás, ez nekem tetszik egyébként, egy egér+egérpad csomag:


[link]



Nekem személy szerint ez a bundle a legszimpatikusabb, de ha esetleg valakinek van tanácsa, tapasztalata, meglátása, vagy akármi, kérlek írjatok ide! (de azért ne hülyeségeket)


Köszi!



2017. márc. 13. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Cougar linkje: [link]


Steelseries linkje: [link]



a többi link működik!

2017. márc. 13. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Razer sosem képviselt jó ár/értéket szóval azt én kilőném.

A 3 egér közül azt vedd amelyik számodra jobb,mert ezt a döntést csak fogás alapján tudod meghozni.

MM-ban biztos van kitéve a 3 közül valamelyik,máshogy egeret nem érdemes venni.

Egérpadnak a Steelseries Qck mini teljesen jó.

2017. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

a cougar termékeivel általánosságban szoktak lenni minőségbeli problémák, pedig amúgy papíron jók.


a rival 100 csak 500dpi-ig ajánlott, ha ennél nagyobb felbontás kell akkor nézz mást.


a sica-val voltak szoftveres problémák.


ha a külföldi rendelés is játszik, akkor ár/értékben nagyon jó választás a g102 ebay-ről. vagy g100s ha nagyon olcsóra akarod venni a figurát, ez viszont nagyon low sense-re nem ajánlott.

2017. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Rival 100.
2017. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak ezek közül, de én nagyjából ezeket néztem. A lényeg hogy az egér+a pad kijöjjön max 15k-ból!
2017. márc. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!