Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért halkítja a mikrofonom...

Miért halkítja a mikrofonom magát automatikusan?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új mikrofont superlux e205u azt vettem észre hogy jelszinteknél folyamatosan ha hangosan beszélek halkítja magát utánanéztem de semmi találat beállításoknál nem találom drivert se találtam

2017. márc. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Korábban ezt dinanika-konpresszornak hívták, manapság is vannak ilyen szoftveres funkciók.

Ennyi infóból nehéz ennél többet mondani.

2017. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* bocsi: dinamika-kompresszor
2017. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem sokra mentem lehet hogy csak egy kis óvatosság hogy a kondenzátor ne sérüljön a hirtelen nagy hangtól nem tudom de még van egy olyan kérdésem is hogy a jelszinteknél a hangerő alatt nincs ott a DB és mivel nem tudom állítani ezért elég sok zajt beenged pl széknyikorgás mini koppanás vagy egy ajtónyitás
2017. márc. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!