Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges két különböző...

Lehetséges két különböző kontrollerrel osztott képernyős módban játszani?

Figyelt kérdés

Van olyan program amivel osztott képernyős módban lehet játszani. Nos itt az a kérdés, hogy lehetséges-e két különböző controllerrel játszani?

Nekem van kettő gamepadom és mindkettővel lehet normálisan GTAV-tel játszani.

Arra gondoltam a barátnőmmel, hogy minecraftozunk együtt,de nem tudom hogy működne-e osztott képernyőben két külön fajtájú gamepad.

Az én öltetem az lenne, hogy mindkettőnek menne a drivere és úgy valahogy hozzá igazítanám a gamepadokat.

Szerintetek megoldható?

Ha igen, hogyan?

Más megoldás?



2017. márc. 14. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A minecraftban nincs osztott képernyő.
2017. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Technikailag nagyon is lehetséges. Nem úgy van, mint amikor több billentyűzet van bedugva, és mind ugyanaz. Kontrollernél külön lehet kezelni mindent. Csak azon múlik, hogy a játék megbirkózik-e ezzel a feladattal, ezt meg ki kell próbálni.


Ha nem, még akkor is elképzelhető, hogy megtudod oldani joy2key vagy hasonló segítségével, azaz az egyik kontroller úgy tesz, mintha billentyű lenne. Ehhez persze szintén szükséges, hogy a játék tudjon 1 kontroller + 1 billentyű kombinációban multizni.

2017. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!