Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki nem rendelkezik vastag...

Aki nem rendelkezik vastag pénztárcával annak se érdemes már FX-re építeni gépet?

Figyelt kérdés
Fm2+ platformról szeretnék váltani.
2017. márc. 15. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem, árban jobbat kapsz ma már!
2017. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egy i3 7100 ott veri az fx-eket...
2017. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ki tudsz még tartani pár hónapig, érdemes megvárni a kisebb Ryzen procikat. Olcsó lesz, de mégse olyan gyenge, mint az FX. Addig gyűlik a pénz is.
2017. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olcsón kell egy korrekt, belépőszintű játékos konfig, akkor G4560 + B250 (vagy apróról pl. LeC-től H110-es lap, ha megkéred ő lefrissíti a BIOS-t) + 8GB DDR4 tökéletes lesz.
2017. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
Semmilyen szempontból sem érdemes FX-re építeni. Ha olcsón akarod megúszni, akkor Intel Pentium G4560. Vagy megvárod az olcsóbb Ryzeneket.
2017. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fő, hogy lehet kapni ezeket a Ryzen procikat.


Egy FX( mondjuk egy 95W TDP 8300, vagy egy 125W 8350), komplex számítási feladatokban ott hagyja állva az I3 és I5 alja, közepe(1150), ahogy vannak. Nem olyan rossz procik azok. Ha kifejezetten CPU igényes feladatokra keresel procit, használtan még jó vásár is lehet.


Az is egy szempont lehet, hogy esetleg megvan a memória, és nem kell venni, egy normális lappal meg a procival meg is lehet úszni.


Játékban sem láttam még normális lapban letérdeni mondjuk egy 8350-et.


...Tudom Ryzen, Skylake, Kaby Lake, kb. ez ma a világ. Csak nem mindenkinek van felesleges 100-150 ezer forintja.


Én azt mondom, hajrá :)

2017. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!