Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC vs Gamer Laptop?

Gamer PC vs Gamer Laptop?

Figyelt kérdés

Heti egyszer-kétszer utazok, ezért választanám a laptopot, de rengeten írják, hogy a pc sokkal jobb.

Valaki tudna nekem írni érveket, vagy ellenérveket, melyik a jobb, és miért?



2017. márc. 15. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gamer PC + 2in1 tablet. Ezzel minden le van fedve.
2017. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Ár/teljesítmény arányban a PC veri a laptopot nagyon erősen. Szerintem arra a heti 1-2 utazásra elég a telefon, max valami olcsóbb laptop. Mellé meg egy erős gamer gép.
2017. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert egy Gamer PC-t, kihozol mondjuk már 260k-ból míg gamer laptop terén ez 500.000-től fölfele van. (olyan laptopot nézz amiben már gtx 10xx szériás vga van, azokkal már lehet érdemben játszani)


PC-ból ugyanazért jobbat lehet kihozni = ugyanazt a teljesítményt sokkal olcsóbban.


elsőnek igaza van. pc + 2 az egyben tablet.


Mennyit utazol?


Ha csak koli-otthon között arra totál felesleges szerintem.


laptop ráadásul nehéz is (megvan szerintem a 4kg), és ha játszol is vele az akksija max 3.5 órát bír de lehet hogy akkor sokat is mondtam.


Mindemellett ha buszon utazol, akkor el fogsz férni rendesen?


Mivel utazol? Mert én buszra gondolok.


Ha ott előkapod a laptopot nyáron akkor az borzasztóan fog fűteni...

Rengeteg ilyen kérdés van már a gugliban, keress rá.

2017. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


"ha játszol is vele az akksija max 3.5 órát bír de lehet hogy akkor sokat is mondtam."


Normál használattal 3-4 óra,játszással max 1 órát bírnak a gamer laptopok

2017. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!