Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot ott hagytam a szervíz...

Laptopot ott hagytam a szervízben, közben rájöttem a merevlemeze jó, és nem volt jelszóval védve. Visszaélhetnek az adataimmal?

Figyelt kérdés

Beázott laptopról van szó, aminek drágább lett volna a javíttatása mint venni egy másikat. Utólag jutott eszembe ez a dolog, és rajta volt sok-sok kép, dokumentum, stb.

Na már , ha ezt ők beteszik egy másikba akkor bármimhez hozzáférhetnek, de mennyire esélyes ez, így fél év elteltével? -vagy előtte formázzák, stb?



2017. márc. 17. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha informatikus szemszögből nézzük, akkor bármikor felhasználhatják ellened. Ha emberi oldalról nézzük, nem kell félned, mert nem fogják felhasználni, vagy épp az adataiddal együtt tovább adni.
2017. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
Technikailag nincs akadálya. De miért tennének ilyet? Amellett, hogy semmi értelme, egy ilyen eset után nem lenne több munkájuk.
2017. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom formázták 99%.

Nem tisztességes más cuccai közt szaszerolni.

2017. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából olyan dolgok nem voltak rajta , amit törvény pl büntetne, csak képek jelszavak , auto. kitöltős webhelyek/adatlapok, stb.

Bár már lassan 1 éve lesz, hogy ott hagytam az egészet, szóval erre már sok esély nincs , hogy személyes dolgokkal visszaéljenek./?

2017. márc. 17. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
naponta ott több laptop/hdd megy át a kezükön. nincs se kedvük se idejük kutakodni. szarnak rá magasról.
2017. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. :)
2017. márc. 17. 17:16
 7/10 pinkpancser ***** válasza:
Normális szervizben max a vinyó állapotát nézik meg, a tartalmát nem. Sufniszervizben van rá esély, hogy megnézik. Egyébként milyen gép volt? Illetve miért hagytad ott?
2017. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy beázott laptop volt, típust nem tudom. Vettem újat, így nem volt rá szükségem ott hagytam. Porfogónak tudtam volna csak hazahozni, vagy elég húzósan megjavíttatni.

Így ott hagytam.

2017. márc. 17. 18:32
 9/10 pinkpancser ***** válasza:
Csak azért, mert elbontva egész jó árat lehet még azokért is kapni.
2017. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen utólag nekem is leesett, 6 hónap késéssel 😀😊
2017. márc. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!