Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop hűtése házilag, hogyan?

Laptop hűtése házilag, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


van egy elég jó laposom, "kicsit" tuningolt. Mivel nem "gamer" laptop, ezért hát a hűtése nem az igazi. Egy borda van benne, az elvezetés nem rossz, de hát egy komolyabb játék megizzasztja. Ti milyen hűtést használtok? Van alatta külön venti természetesen, de kéne valami hatékonyabb. Nézegettem 5 ventis hűtőket, de nem tudom mennyivel hatékonyabb, mint a mostani 2 ventis. Szívesen vennék tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. Köszönöm előre is!



2017. márc. 19. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél alá jégakkut. Ha a sört lehűti, a laptopot is.
2017. márc. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utólag nem nagyon lehet javítani egy laptop hűtésén. Vásárlás előtt kell elolvasni a teszteket, hogy melyiknek jó a hűtése.
2017. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen laptop és mit jelent hogy megizzasztja? És hogy van tuningolva?
2017. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy nem válaszoltam eddig, de nem kaptam értesítést, hogy jött reakció. A megizzasztja dolog azt jelenti, hogy 80 fok fölé megy a hőmérséklete mondjuk a Project Cars vagy a GTA online alatt :) Mindenütt. Az SSD-k hőmérséklete is, meg a CPU-GPU hője is. A tuning alatt annyit értek, hogy 12 giga DDR4 ram van benne (tudom, hogy így nem jó, majd le lesz cserélve a 4-es egy 8 gigásra), meg a vinyó helyett is SSD van. Egy 128-as és egy 256-os. Másodlagosnak toshiba külsőt használok (3.0-ást). A proci 2,3 ghz-ről húzva van 3,2 ghz-re játék alatt :)
2017. ápr. 12. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres portalanítás is segít.
2017. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!