Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ekkora melegedés normális?

Ekkora melegedés normális?

Figyelt kérdés
Pár napos laptopról van szó. Normál használat mellett nincs gond, de elkezdtem CoD 6-tal játszani rajta (a gépigény szerint bőven-bőven tudja futtatni a lapos), persze levettem minimumra a képi beállításokat, hogy ne legyen baja, és teljesen flottul viszi a játékot, viszont melegszik, érzésre olyan kb. 50C-fok közvetlenül a hűtőborda/ventillátor környékén, tehát nem közvetlen a processzor fölött. Csak én lihegem túl a dolgot vagy valóban nem okés a dolog? Core i3-5005 processzor van a gépben.

2017. márc. 19. 12:18
 1/4 CspCsj ***** válasza:

MSI Afterburner-rel játék közben kiírathatod a képernyőre a pontos hőmérsékleteket (is).

https://www.youtube.com/results?search_query=msi+afterburner..


50 C° egyáltalán nem magas.

70 C° felett érdemes ellenőrizni a jelenlegi hűtés állapotát és külön hűtőket beszerezni.

2017. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy laptop...

Legalább az az "U"-t raktad volna oda a proci neve mellé...

Laptopnál játék közben még a 75 fok is normális. Az a CPU ~105 fokig bírja.

2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam.

#2-es: azzal kezdtem, hogy leírtam, hogy laptopról beszélek.

2017. márc. 19. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember akkor is oda kell írni hogy U ez olyan kb " pc beszélek I7 4700hq proci 70 fok " mielőtt ki írsz egy kérdést gondoloz
2017. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!