Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki össze tudna állítani...

Valaki össze tudna állítani nekem egy Gamer PC-t?

Figyelt kérdés
kb. 180000 FT-ból kellene összeállítani egy intel processzoros gamer számítógépet.

2017. márc. 19. 14:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
61%
Várj még 1-2 hónapot, mert jönnek az olcsóbb AMD procik is áprilisban.
2017. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 És egészen pontosan milyen típusú intel processzorokat hoz ki az AMD áprilisban? :)
2017. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

nincs mit rajta össze állítani :D már van egy rakat ilyen kérdés, ami leírja

i5 proci, 8-16 gb ram, egy jó vidi kari és egy ssd.

Ezek ár arányába változnak, mire kell meg stb.


Illetve egyik ismerősöm pc boltba 10k-ért ad ajánlatot, de lehet jobban jársz vele, mint az itteni kommentelőkkel.

2017. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2

Az ugye megvan, hogy a konkurencia hiánya miatt nem változtak az árak évek óta? Ez jövő hónaptól a középkategóriában is változik, mindegy melyik gyártótól akarsz procit venni. Vagy annak aki intelt vesz mindegy az ár\teljesítmény mutató, csak kék legyen?

2017. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Ne haragudj,de nem hiszem,hogy ajánlatért adok ki 10000 FT-ot,de azért köszönöm a véleményedet! :)
2017. márc. 19. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Az ár/teljesítmény mutató nem minden. Fontos még az anyagminőség, megbízhatóság, kompatibilitás. Ki tudja, lehet hogy a kérdezőnek van egy olyan perifériája, ami csak intel processzorral működik együtt. De erről nincs információm, csak arról, hogy intel processzoros gépet szeretne, ami már majdnem ugyanolyan. :)
2017. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve egyik ismerősöm pc boltba 10k-ért ad ajánlatot, de lehet jobban jársz vele, mint az itteni kommentelőkkel."


Ezen behaltam. xDD Gyorsan el is mondtam ismerőseimnek, mert ekkora f4szságot ma még nem hallottak. xDDD


Kérdező, az egyik opció, hogy hardveraprón körülnézel, és 180000 ft körül veszel egy gépet, aminek az eredeti ára jóval magasabb lenne. Szerintem így jól járnál - hardveraprón akinek magas értékelése van, és megbízható, attól nyugodtan lehet vásárolni, én is vettem már ott gépet, igaz, nem drágábbat, de így is rengeteget spóroltam, és remek pc-t kaptam.

2017. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6

Félreértettél, arra céloztam hogy akármilyen gépet akar venni nem érdemes most, az új amd procik miatt várhatóan esni fog az intelek ára - vagy a boltokra fognak rohadni.

Kivétel a felső\alsó kategória, de a keretből kiindulva én is az i5 ársávjában gondolkoznék.

2017. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Először én is úgy voltam vele, hogy egészben veszek egy gamer pc-t de sokan azt mondták,hogy inkább én álíítsam össze,de mivel én nem értek nagyon hozzá,ezért ide fordultam. :)
2017. márc. 19. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 Nagy általánosságban a számítógépek ár/teljesítmény mutatója folyamatosan csökken, így kb. sosem lenne érdemes gépet venni, mivel ha vársz, jobb gépet kapsz ugyanannyi, vagy kevesebb pénzért. (illetve az infláció miatt olykor többért.). De egyébként így már tiszta, tényleg vannak időszakok, amikor jobban megéri gépet venni.
2017. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!