Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki össze tudna állítani...

Valaki össze tudna állítani nekem egy Gamer PC-t?

Figyelt kérdés
kb. 180000 FT-ból kellene összeállítani egy intel processzoros gamer számítógépet.

2017. márc. 19. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Btw anyagminőség, intelnél? Az ugye megvan, hogy az amd már az fx eket is tisztességesen összerakta, az intel meg még mindig kb fogkrémet nyom a kupak alá, minden létező kategóriában? Vagy esetleg az, hogy a gyenge anyag miatt az intel procik meghajlanak egy nagyobb hűtő alatt?

Az intel gyorsabb volt évekig, ez vitathatatlan, de ennél többet nem kéne belelátni.


És nem, ez nem olyan mint amikor általánosságban megemlíti valaki hogy vegyél két év múlva gépet, akkor jobbat kapsz. Jelenleg úgy tűnik, hogy a ryzen5 játék alatt pontosan ugyanúgy fog teljesíteni mint a ryzen7, ergo 8-10 százalékkal lesz lassabb mint a 7700k, csak épp i5 áron megy majd, ekkora ugrás 3-5-7 évente van csak, ha egyáltalán. Természetesen majd meglátjuk, ezek még csak letiltott magos tesztek.

2017. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Várj még 1-2 hónapot, mert jönnek az olcsóbb AMD procik is áprilisban."


Ilyen hozzáállással a büdös életbe nem fog venni semmit. Én is így tologattam mostanában a laptop vásárlásomat 1 évvel, olyan baromi sok értelme nem volt pár ezer forintot spóroltam vele.

2017. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy dolog egy laptop vásárlása, kettő egy processzoré. Ha hülye vagy, hallgass...
2017. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja hát igen a laptopban nyilván nincs processzor és nem az a legfontosabb dolog amit amúgy is nézel, ugye?
2017. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hú de sokan segítettek neki!


Gigabyte B250M DS3H -22k

Intel G4560 -18k

BeQuiet! System Power 400w -14k

RX470 4g -60k

WesternDigital 1TB EZEX -14k

Crucial 8gb 2400 -17k


Keresel hozzá egy jó zalman házat (Zalman Z1 NEO, Z3, ZM-T4, ZM-T5, Z11 NEO) - több árkategóriást is írtam, ez már rajtad múlik


(az árakat és a komponenseket fejből írtam, az ár ha nem stimmel sorry)

2017. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Meg ha belefér, egy 128-as SSD-t érdemes venni, amire csak a windowst meg a gyakran használt alkalmazásokat rakod.

Ajánlom a Kingston márkát.

2017. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!