Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya támogatád?

Videókártya támogatád?

Figyelt kérdés

Azlenne a kérdésem hogy van egy VGA-m: ATI radeon HD 4550.

Na szóval a wikin megnéztem mit bír ez a kártya: [link]

Az openGL állítólag 3.3-asig támogat.

Na szóval az én driverem régi 2009-es de az opengl nem a legfrisebb rajta. Na hogyha a3.3-as opengl-t támogatja a vga akkor egy egyszerű driver frissítéssel frissül az opengl és vele a shader model és az opencl is?(mellesleg vélenyét kérek a videókártyárol) előre is köszike :)



2017. márc. 19. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félreírásokért. Főleg a támogatád-ért ':D
2017. márc. 19. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:
A driver verziója, meg az opengl verziója két egymástól független dolog. A 2009-es drivered a létező legfrissebb, ekkor véget ért a kártya támogatása, és többé nem adtak ki hozzá semmit. Nem is fognak. Opengl 3.3-at tudja, a kártya megjelenésekor az első pillanattól kezdve tudta.
2017. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"véget ért a kártya támogatása"

biztos? :$

[link]


A mappán belül a mappa neve mutatja a dátumot és a verziót is.

Én szerintem ez 2015-ös de lehet rosszul látom.

2017. márc. 19. 20:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Amm köszi ha télleg ugy van hogy opengl az alapbol is annyi csak ládtam más kérdésekbe is hogy támogatja a vidikártya ésha frissitem akkor annyi lesz az opengl.
2017. márc. 19. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
volt ilyen kártyám, tényleg rég vége a támogatásnak. Most netezős gépben csücsül arra még ok.
2017. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyira rossz vidi kártya lenne? :D.

Huh. :D

2017. márc. 20. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Közepes volt a maga idejében, a támogatása azért ért véget, mert régi, nem azért, mert rossz lenne. Minden hardver támogatása véget ér egyszer.
2017. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja hát akkor oké. De akkor mi az amit küldtem linkbe? Nekemis egy ember küldte. De elvileg az az uj driver.
2017. márc. 20. 14:36
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad volt :D az a minimum hogy adom a zöldet.

Letöltöttem a drivert volt a mappába 5 verzio. Volt 15.0 meg 8.9 is a 15.0 ami 2015-ös volt nemakarta hanem csak a másikat. Bocsi hogy nemhidtem neked.

2017. márc. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!