Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem jön be a bios?

Sanyi1852 kérdése:

Nem jön be a bios?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy van egy konfigom AMD FX 8320E 16 GB ram (1db 8GB 2 db 4 GB hyperx fury 1866 MHz) gtx 550ti alaplap: gigabyte 970a ud3p rev 2. 0 a tápom zárlatot vagy nem tudom mit kapott működés közben és leált (szikrázott is egyet) azota cseréltem tápot corsair tx650m és az alaplapot is ASUS M5A97 Pro nincs egyátalán kép kipróbáltam másik videokartyaval is de ugy sincs kép bios sem jön be semmi és akkor biztos a processzorral van baj? És esetleg ezeknél az alaplapoknál miert nem jön be a bios ha nincs benne se proci se ram?

2017. márc. 21. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

CPU az eleve kell hozzá meg némi RAM...


De ettől függetlenül ha van lehetőséged ismerőshöz menj át a procival és teszteljétek le nála, ha ott se csinál semmit akkor a tápod besütötte a CPU-t.


Ha mégis megy akkor viszont az alaplapodat döglesztette be.

2017. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Próbáld egyesével a memóriákat, hátha azokból is hibás valamelyik.


Esetleg a processzort nem támogatja az új alaplap (nincs a támogatási listán):

[link]

A régi alaplap listáján szerepel:

[link]

2017. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!