Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a configgal mit lehetne...

Ezzel a configgal mit lehetne csinálni videokészítés szempontjából, és milyen szoftverrel (hosszú)?

Figyelt kérdés

A számítógép a következőket használja:

AMD Athlon Dual Core 5050e @ 2.6 GHz


2 x 2GB DDR2-800 RAM


Seagate ST3320820ACE IDE Merevlemez 320GB @ 7200RPM


Western Digital WDC WD25 00AVVS-62L2B SATA 250GB @7200RPM (elvileg SCSI vezérlős, plusz az alaplap IDE buszon vezérli)


nVidia GeForce GT610 1GB GPU @ 810MHz base

VRAM @ 1250MHz


és ez az egész egy Gigabyte GA-M61PME-S2 alaplapon van rajta.


Az lenne itt a kérdés, hogy milyen jellegű videókat lenne érdemes csinálnom a csatornámra, ha ilyen gépem van?

Plz ne nézzetek annyira hülyének, egyenlőre nincs pénzem másikra, és nem is vagyok kis tízéves, tehát ha tudtok ebben segíteni, hogy mit kéne csinálnom, akkor hálás lennék!


Előre is köszönöm a válaszokat!


( U.I.: Beauty tippek kizárva, ugyanis srác vagyok :D )



2017. márc. 23. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát,ezzel a géppel kb. paint tutoriálokat tudsz csinálni,játszani nem igen.
2017. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát eddig facecam nélkül sikerült 720p30-ban felvennem néhány source motoros játékot (pl. Half-Life 2), de nagyon mást még nem próbáltam.
2017. márc. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!