Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Nvidia Windows Kernel Mode...

GORMEX kérdése:

Az Nvidia Windows Kernel Mode Driver, Vesrion 378.92 képernyőillesztő nem reagál és utána sikeresen helyreállt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor volt már ilyen kérdés.

Jó a videó kártyám és mindig ezt újratelepítés után szokta csinálni velem. Sötét lesz a képernyő kb 2 másodpercre és befagy a böngésző.


Drivert frissítettem.

Meg néztem mindent, de nem tudok rájönni.

Windows 7-em van.



2017. márc. 27. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Töltsd le a legfrissebb Nvidia drivert. Indítsd el a géped csökkentett módban (újdaindítás után nyomkodod az F8 gombot amíg fel nem ugrik egy menü ahol kiválaszthatod hogy indítsa a gépet csökkentett módba). Itt a vezérlőpultba törlöd a drivert, és újraindítás nélkül felrakod az újat. Ez egy próbát megér, mivel általában a windows van olyan rendes hogyha éppen nincs felrakva nvidia gyári driver (pl egy letörlöd-újraindít-visszarakod közbe) akkor szerez hozzá egy sajátot ami ilyeneket tud produkálni, és általában ezen már nem segít hogyha így "utólag" kerül rá az nvidia driver. Nekem ilyesmi gond régi AMD kártyával volt, ami a fent írt módon megoldódott.


Hogyha ez nem vállt be, próbálkozz egy régebbi driverrel, vagy esetleg az órajelekből egy keveset (15-15) vegyél vissza (erre a célra nvidia inspector vagy msi afterburner alkalmas).

2017. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. ápr. 2. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
zoltan2001: Egyébként veled is volt már olyan hogy jobb alsó sarokban megjelent a ( Windows Kernel Mode Driver, Vesrion 378.92 képernyőillesztő nem reagál és utána sikeresen helyreállt ) Felirat, elsötétült 1 másodpercre a képernyő és befagyasztotta a böngészőt?
2017. ápr. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!