Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Láttatok már ilyet? Mit...

Láttatok már ilyet? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egész érdekesnek tűnik, szerintetek tényleg van ilyen?

Megéri, ki lehet ezt használni?

[link]

Nem nagyon értek hozzá, ez nagyobb, mint a winyóm, elbírja a gép? Vagy ez nem terheli le nagyon?


2010. máj. 12. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul nem érdemes megvenni. Zsebméretű merevlemezt ami 500 Gb-os, már kapsz 15-20e Ft körül. A pendrive olvasási sebessége még hagyján, de az írási sebessége korántsem akkora, hogy az adatok csak úgy repüljenek rá. Másrészt ezek az importált akármik, ki tudja milyen garanciával jönnek-mennek. Jól tudjuk, hogy a pendrive-ok gyakran mennek tönkre és akkor hova mész vele?

Amúgy is, az Amerikai hivatalos viszonteladó is 90e Ft-nak megfelelő összegért árulja, nem is tudom ebből, hogyan lett max 40e a Vaterán. Szerintem zsebvinyó 15e Ft-ért ehelyett a vacak helyett.

2010. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erősen ugyanazt ajánlom, mint az elöző!

A pendrive arra való hogy mindig nálad legyen, annyira ugyis féltenéd, hogy nem tennéd rá az autókulcsra...

Akkor meg sokkal jobb a hordozható vinyó olcsóbb/jobb/gyorsabb, stb...

Az általában tudod előre ha 100Gigát másolsz valakitől, és akkor viszed magaddal.

Pendrive-nek elég sztem 4-8 gigás ami mindig nálad van amikor kell.

2010. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mondjuk egy haverom azt mondta, h szerinte ez jó, de akkor még gondolkozom, és figyelem, h mennyire megy fel az ára:))))

2010. máj. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!