Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptop, win10, a Samsung...

HP laptop, win10, a Samsung nyomtatót felismeri, de nem nyomtat. Nem kizárt, hogy én vagyok béna. Mit kell beállítani, átállítani?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg le kell tölteni előtte egy illesztőprogramot? Ahol vettem a laptopot, ott azt mondták, a gépem és az op.rendszer már mindent felismer magától
2017. ápr. 2. 20:39
 2/7 szántóvető ***** válasza:
a nyomtatóhoz mellékelnek telepítőlemezt amin illesztőprogram is található.ha nincs ilyened akkor a gyártó honlapjáról töltsd le.
2017. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. A lemez elkallódott, a gyártó honlapja valamiféle fizetős felület felé terel és onnan még csak nem is egyértelmű, hogyan tovább. A másik, xp-s gépemhez - igaz, azon volt már egy másik nyomtató -, gond nélkül csatlakozott.

Ezt a gépet (HP, win10) azért vettem, mert az eladó szerint "minden" felismer.

Nem ismeri fel egyik nyomtatómat se, és a szkennert se.Se új gépet, se új nyomtatókat nem akarok vásárolni.

2017. ápr. 7. 07:34
 4/7 szántóvető ***** válasza:

ez a fizetős dolog meglepő.keresgélj a neten a nyomtató típusa alapján.biztos hogy fogsz találni ingyenesen letölthető drivert.

"Ezt a gépet (HP, win10) azért vettem, mert az eladó szerint "minden" felismer."-a win 10 koránt sem tökéletes oprendszer,bár ez a korábbi winekre is igaz.esetleg próbáld ki az iobit driver booster progi free verzióját,lehet hogy ez is talál drivert automatikusan.csak előtte ne felejtsd el csatlakoztatni a nyomtatót.

2017. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A nyomtatót sikerült telepíteni, a gépet utána még 5-6 órát használtam, ma reggel egy fekete képernyő fogadott. Most másikról írok. Elkeserítő..
2017. ápr. 8. 13:01
 6/7 szántóvető ***** válasza:
hát ez meglepő.kérdés hogy szoftveres vagy hardveres gond van-e.vidd vissza oda ahol vetted.
2017. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn visszaviszem, még garanciális. Köszönöm.
2017. ápr. 9. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!