Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Displayportos monitort használ...

Displayportos monitort használ valaki HDMI-átalakítóval? Van vele valami probléma? Jók az olcsó, néhány ezres átalakítók is?

Figyelt kérdés

Displayportos kimenethez és HDMI bemenethez aktív csatlakozó kell, de fordítva elég a passzív is.


[link]


[link]



2017. ápr. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen felbontásra gondoltál?

Én full hd monitort hajtok Dp-ről és tökéletesen működik.

3000ft egy ilyen kábel, 2m hosszú, Dp1.3tud.

Ha 4k akarsz, az egészen más tészta.

2017. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Módosítom az előbbi hozzászólásomat,mert én hdmi monitort hajtok DP notiról, vissza még nem próbáltam.
2017. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Á, csak FullHD-t akarok.

Csak amit linkeltem, ott egy 17.000 forintos átalakítót ajánlanak, pedig az csak egy sima passzív átalakító kábel. Azért azt túlzásnak tartom, de pár ezret kiadnék érte, ha nincs velük gond, jól működnek az olcsóbbak is.

2017. ápr. 5. 14:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor neked biztos duál, DP++ kimeneted van, ha nem kell aktív kábel.

De én egy pivot monitorban gondolkodok, amin nem HDMI van, hanem DisplayPort bemenet. Mondjuk van rajta DVI is, de a lejátszót csak a DP-hez tudnám kötni.

2017. ápr. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!