Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet használtan ez a...

Mennyit érhet használtan ez a konfig?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy ismerősöm eladná a gépét és szeretné tudni, mennyit érhet ez a konfig - tokkal, vonóval:

Gigabyte F2A88XM-HD3 alaplap

AMD A10-7700K cpu

8GB DDR3-1600MHz ram

ASUS R7 265 2GB vga

520W CoolerMaster táp

160GB Samsung HDD

DVD író

+ ház



2017. ápr. 6. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

lap: ~12k

Cpu: ~14k

Ram: ~10k

Vga: ~25k

Táp: ~15k

Hdd: ~2k

Ház: Attól függ milyen....

2017. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erős túlzás. Szerintem 50nél többet nem kap érte
2017. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lap, APU, RAM, HDD esetén kb. reális, amit az első írt. VGA inkább csak 20k. Tápról, házról nem tudunk semmi közelebbit, így beárazni is lehetetlen őket. ODD is kb. 2k lehet.
2017. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A táp nay valószínüleg ez lesz: Cooler Master Silent Pro M2 520W, ami ha emlékezetem nem csal, akkor jófajta seasonic belsős táp, mint a régebbi corsair hx!

Vgaról ha garis akkor megérhet 25k-t valakinek, mivel a 750ti-nél erősebb, és még így is olcsóbb, de legyen 20k, azért nyílván könnyebb lesz eladni!


"Szerintem 50nél többet nem kap érte" 50-ért csak ősrégi jó esetben 775-ös quad core-os gépet kap, gyengébb vga-val, és fos táppal! Persze ha az a cél, hogy 1 nap alatt akarná valaki eladni, akkor persze 50-be hamar el menne! Odd kb tényleg 2k lehet, bár én azt sosem szoktam bele számolni ha gépet adok el, ahogyan a ház árát sem, kivéve ha valami jobb fajta, vagy patika állapotú!

2017. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!