Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vetessek munkába?

Milyen laptopot vetessek munkába?

Figyelt kérdés

Solidworks, pár száz darab egyszerü geometriáju alkatrészből álló összeállítások.


Eddig ilyen i7-6820 | 16GB | 256GB SSD | QUADRO M2000 szinvonal lett belőve kezdésnek, de egy milliót már megüti simán.


Az idei asztali gépes széria is közel van a millához, mert oda kapásból KÉT monitor kell, laptophoz elég lenne csak egy külső monitor.


Elég sok. De mik a tapasztalatok?


2017. ápr. 6. 18:31
 1/6 anonim válasza:
Ne vetessél, hanem vegyél, ne más pénzén élősködj, ha neked kell a fullos gép.
2017. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok ? Kerdezd TirexiHD-t. Azt irja milyen laptopot vetessek munkaba :D. En a helyedben vennek valami olcso laptopot. Nem tudom mennyit keresel ez a te dolgod de ha van egy kis eszed akkor egy kicsit sporolsz, fere raksz. Majd olyan 3-4 honap utan megveszed az almaid laptopjat. Persze nem bele szolni akarok...ez az en kis szereny velemenyem.


Sajnos nekem nincs tapasztalatom de nem vagyok paraszt :D. En is laptopon dolgozok. Bar igaz nem ilyen erros :D a proci i5 6600K, 16GB ram ,250GB SSD a gpu passz..:D meg a kedvenc disztrom az Ubuntu. De nem ilyen holmi ubuntu :D Sajat tema :D <3. CNC-hez hasznalom, meg program tervezeshez. Egyszer doglott meg a Linux. De akkor is egy 3 szintu vagy 4 szintu frissites miatt.

2017. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* laptop :D persze ilyen procival mi :D i5 6600K XD asztalit akartam irni de mar mind1
2017. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

MIVAN?


tőlem megkérdezték, hogy milyen számitógépet vegyenek MUNKAESZKÖZNEK, mert nem akarják azt hallgatni később, hogy ők kifizettek egy csomó pénzt mégsem tudom elvégezni rendesen elvégezni a munkát, mert nem birja a gép a megterhelést...


És azért mondjuk gépészeti tervezésnél, ahol 3D-s környezetben kell dolgozni, elég hamar el lehet érni a teljesitmény határokat.


Lehet még most az elején (mivel ez egy uj munkahely) nem kell nagoyn huzós munkákat cisnálnom, de 2-3 év mulva is ez a gép lenne és akkár már lehet hogy nagy projekteket kell csinálnom, és ezért nem fognak megint venni több száz ezer forintért uj gépet.

2017. ápr. 6. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah jah...ismeros a szituacio. Megveszik jo dragaert. Majd a fizetesedbol levonjak =)). Ha kell meg az oradat is leutik :D
2017. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja értem tehát felvesznek valakit mérnöknek, de munkaeszközt nem adnak...gondolom akkor az esztergályossal is kifizetik az esztergát.


És hasonlók.

2017. ápr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!