Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 30 euróért (kb.9000Ft) milyen...

30 euróért (kb.9000Ft) milyen jó fulest lehet venni?

Figyelt kérdés
Mikrofonnal kéne. Foleg Rainbow Six Siege-hez kéne.

2017. ápr. 7. 07:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Creative Sound Blaster X H3

Errol van valakinek véleménye?

2017. ápr. 7. 08:13
 2/7 A kérdező kommentje:

De ennek csak 1,2 m a kábelja.


Most egy Creative HS800 Fatal1ty-m van, de tonkrement (én hibámból).

2017. ápr. 7. 08:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha


Na most ezt néztem ki. Utána is olvasgattam, de majd ha otthon leszek le kell mérnem, hogy elég-e a 1,2 m kábel. Létezik ilyen hosszabbító?

Egyébként ha ez számít valamit sound blaster x hangkártyám van.

Eddig elégedett vagyok a Creative márkával ezért nézegettem.

2017. ápr. 7. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Superlux HD681
2017. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezen nincs mikrofon.
2017. ápr. 7. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Most lehet le fognak pontozni de én egy Sumvision Nemesis Akuma 7.1 Gaming Headset-et ajánlok.

[link]

Youtuben vannak mikrofon tesztek, nagyon jók.

Nekem már egy ideje ilyenem van és nagykn nem bántam meg. Kényelmes is, a hangzása egyszerűen kiváló. Zenére és játékra is tökéletes egyaránt. A mikrofon kihúzható ha az esetleg zavarna. Egyébként a mikrofon is nagyon jó, főlsg az árához képest.


Én is szoktam Rainbow-zni vele, olyan potya killeket lövök köszönhetően a 7.1-nek. Tisztán lehet hallani, hogy merről jön az ellenség.

Ez nem egy olyan drága fejes, szóval ha meg is veszed, veszíteni nem veszítessz sokat. Viszont nem hiszem, hogy megbánnád.

2017. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
U.i: bocsi ha kicsit fogyatékosnak tűnt a fogalmazásom, de nem Magyarországon jártam iskolába :D
2017. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!