Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS GPUTweak 2 másnál is...

ASUS GPUTweak 2 másnál is furán működik?

Figyelt kérdés

Helósztok. Van egy Asus EX O4G 1050ti-m. A problémám vele az, hogy alapból nem pörög a ventilátor, ehhez kell a GPUTweak nevű program, ami nálam elég furcsán viselkedik.

Módosítani akartam a Gamging profile alatt a ventilátor vezérlést, hogy ne 30%, hanem 50%-ról induljon, akárhányszor végig szenvedtem a profil beállítását, sose mentette el. Csináltam egy új profilt, abba végül sikerült elmenteni. Eddig tökéletesen működött, de most meg állandóan át áll silet profilra, de teljesen véletlenszerűen. Nálatok is ennyire gagyi, vagy én rontottam el valamit? Amúgy az ASUS oldaláról töltöttem le a legújabbat:\ A válaszokat előre is köszi!



2017. ápr. 11. 00:15
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

MSI afterburnert próbáld ki, évek óta használom hibátlanul

XFX 5870, ASUS 5970, MSI 7870 majd 7970, Sapphire 290X, mindegyikkel jól működött ;)

2017. ápr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első dedikált videókártyás gépem. Azt hittem, hogy csak az ASUS cuccait használhatom:| És akkor ebben benne lesz ugyan az a gaming preset, mint a GPUTweakbe? Vagy azokat a beállításokat, most másoljam ki?
2017. ápr. 13. 11:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi!:D
2017. ápr. 13. 11:46
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Ugyan az nem lesz benne, de lehet a programon belül csomó mindent állítani, akár külön venti profilt is létrehozni ;)
2017. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!