Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok 3tb-os winches...

Csabi400 kérdése:

Miért nem tudok 3tb-os winchester-re másolni?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: Van egy laptop-om Windows Vistával, meg egy 3tb-os WD Red winchesterem. Ez egy Sharkoon külső dokkolóval van rákötve. A gond az, hogy semmilyen nagyobb fájlt nem tudok rámásolni. Zenéknél, képeknél, semmi gond, de ha elkezdek egy filmet másolni, akkor 15-20%-nál sosem jut tovább, itt lefagy az egész, és a total commanderből is alig tudok kilépni. Megpróbáltam egy újabb laptoppal + Windows 7-el, ugyanez a helyzet. A winchester tökéletes, sem szektorhiba, sem egyéb gond nincs vele.

2017. ápr. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
fat?
2017. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NTFS fájlrendszerű, és amúgy 3.5-es normál méretű winchester.
2017. ápr. 16. 18:27
 3/9 A kérdező kommentje:
És amit elfelejtettem: van egy teljesen ugyanilyen, csak 2tb-os verzióban, azzal semmi ilyen gond nem volt.
2017. ápr. 16. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet a dokkolót nem szereti a red. Ha tudod kösd hozzá máshogy vagy tegyél bele egy másik lemezt. A rednek talán már vannak extra prioritásai, de lehet, hogy csak a purple-nek. Ez okozhat több hardware interrupt hívást például, lehet ezért nem tud válaszolni a gép, "lefagy". Nem tudom ez usb csatlakozás esetén számít-e.
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Windowsok 64 bitesek?
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gpt/mbr partíciós tábla?
2017. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Vista 32 bites, a másik laptop nincs kéznél jelenleg, így azt nem tudom megnézni. A particionálás-t megpróbáltam egy Aomei partition assistant nevű programmal, meg is csinálta rendben gpt-ben, utána pedig mbr-ben is, de a lényeg nem változott. Ugyanúgy nem tudok rá másolni.
2017. ápr. 18. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

A 32 bites rendszer probléma lehet, de más is. Ezt olvasd el:

[link]


Ki kellene próbálni másik dokkolóval vagy külső házzal vagy betenni egy gépbe.

2017. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!