Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Advan van 1 videókártya...

Üdv. Advan van 1 videókártya amin van Dvi-d kimenet 1 hdmi meg 1 display port viszont a monitorom meg csak 1 sima Vga dugó. Vmi ötletet átalakitó vmi? (új monitor nem kell) :D

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne tudni elsősorban hogy milyen VGA is az, mert az újat közül is már nagyon kevés visz ki analog jelet is a DVI csatlakozón, szóval ha ilyen GTX 1060 vagy hasonló akkor még a DVI-D-SUB átalakító/kábel is bukta vagyis aktív átalakító kell.


De a legegyszerűbb az, ha veszel egy HDMI to D-SUB aktív átalakítót és meg is vagy.

2017. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kínából 1000ft körül van egy hdmi to vga AKTÍV átalakító. az 1 hónap míg megjön de ingyenes a szállítás.Magyarországon 3000ft körül van egy ilyen fizetős szállítással. aktív az amelyiknek látszik hogy elektronika is van benne és nem csak egy kábel pl:

[link]


[link]

2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak igaza van D-sub hdmi vagy d-sub dvi-d aktív átalakító kell, fontos hogy aktív legyen. a műanyagba zárt egyik fele ilyen a másik ilyen nem jó. 3 és 7000Ft körül mozognak ezek.
2017. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen egy gtx1060ról van szó és régi a

monitorom hozzá.Láttam van ilyen Hdmi-vga kábel az esetleg nem lehet megoldás?

2017. ápr. 18. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert a HDMI csak digitális jelet küld ki és a kábel nem fogja analóggá alakítani.


Sajnos ez van, ezért is fogom én is a fejem, mert néha napján jó lenne beüzemelni még a régi 19'-os kis monitort, hogy játék közben nézzem a chatet vagy valami film menjen addig, de mivel nálam is ez a "probléma" van 1060-al ezáltal nem tudom beüzemelni, de annyira meg nem fontos nekem, hogy ezért vegyek egy 6-7 ezres átalakítót.


Majd másik megoldáshoz folyamodok bár az 10x ennyibe fog majd fájni annak idején.

2017. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudnál nekem linkelni 1 normális átalakitot ha megkérlek?

Köszönöm szépen a válaszokat.

2017. ápr. 18. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Van ilyen átalakitó, tényleg lehet olyan hogy túlterheli a hdmi csatlakozót mert nincs külön tápja? tönkreteheti?

2017. ápr. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!