Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért magas a processzor...

Miért magas a processzor hőmérséklete pasztázás után?

Figyelt kérdés
Van egy Albacomp M66SE laptopom ami Intel Core DUO T2350 2x1,86GHz processzor , 2GB Ram, VIA Chrome9 HC IGP videókártyát tartalmaz. Pasztázás előtt internetezés közben 65-72 fok játék közben 75-83 fokos a processzor és ilyenkor a játékok brutálisan akadnak. Core Temp programot használok. Gyári hűtő van benne. Mit tegyek hogy a proci hőmérséklete 40-50 fok között legyen játék közben?
2017. ápr. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak a pasztázás fontos, hanem a hűtő tisztítása is.


A hő a processzorból a kupakon, pasztán, hőcsövön és bordákon át áramlik a külvilág felé. Ha a bordák tele vannak szösszel, akkor nem tudja olyan jól leadni a hőt, hiába dolgozik a ventilátor.

2017. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen kitisztítottam, portalanítottam mielőtt pasztáztam. Nem értem hogy miért magas a hőmérséklete.
2017. ápr. 19. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű a paszta.
2017. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hány FT-tól vannak a jó minőségű paszták? Tudsz küldeni link-et hogy milyet vegyek?
2017. ápr. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!