Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik pc eri meg jobban?

Melyik pc eri meg jobban?

Figyelt kérdés

1 gep egy core 2 duo e8500 2x3.16 , 4gb ram,gtx 1050 msi twinfrozer,


2 gep meg egy kabylakepentium 2x3.5, 8gb ram ,r7 250,


melyik gep alkalmasabb jatekokra?



2017. ápr. 19. 17:37
 1/8 MGéza ***** válasza:
Mennyiért? Egyik sem igazán jó az elsőben nagyon aránytalan a CPU-GPU párosítás a másikban meg a videokártya jóindulattal is belépő szintű játékhoz, legfeljebb HD -900p felbontásra való.
2017. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, hogy 720p lenne a felbontas amiben jatszanek, es a core 2duos gep az van most neke, es hogyha vennek bele egy tapot meg egy gtx1050 akkor ugyan ott vagyok, mintha eladnam es ezt a konfigot oszealitanam.
2017. ápr. 19. 17:56
 3/8 MGéza ***** válasza:
Gtx 1050/Rx460 4Gb és Quad proci, úgy már egész jól tudnád futtatni a játékokat, esetleg megtoldhatnád némi rammal is a 4Gb-t. Vagy pedig igen, másik gépet kell venned.
2017. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már írtam neked privátot, de nem nagyon válaszoltál.

Szóval, a c2d géped nem tud rendesen meghajtani egy gtx 1050 kártyát, a 4gb rammalott vagy ahol a part szakad, nagyon sok mai játék már el sem indul 4gb rammal, szóval ennek nincs túl sok értelme. Ha a régi géped el tudod adni valakinek és egy forintot is ad érte, akkor jó üzletet csinálsz.

A 2 verzióra már írtam egy lehetőséget, de nem egy r7 250 kártyával, mert ha ilyen gyenge teljesítménnyel is megelégedsz akkor AMD APU gépet kell építeni jóval olcsóbban. Ha tényleg játszani szeretnél a mai játékokkal, akkor min rx460 2gb, ebből induljál ki.

2017. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a privat uzeneted, es az en hibam, hogy nem irtam hamarabb, hogy nem szeretnek használtan venni semmit.
2017. ápr. 19. 18:43
 6/8 MGéza ***** válasza:
Akkor viszont nem lesz jó géped soha. Igazából semmi kockázat egy másik prociban, vga meg lehetne új is akár, de te tudod.
2017. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Összesedtem még egy kis pénz és a következö konfigot vásároltam meg

:

Pentium g4560

8gb ram

Rx460


Mivel csak hd ban játszom, ezért ezen a gépen szinte minden jatek ultran 70 fps el megy.....

Szerintem ez jo gépnek szamit.

2017. ápr. 20. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik "használt" volt, a másik vadi új, de most már mindegy, a Te pénzed, arra költöd amire akarod. Mondjuk az első hirdetésedben megszabtál egy 100k keretet és új gépet akartál venni, no annyiból nehezen jöttél volna ki.

Jó alkatrészeket vettél,nem fogod megbánni.

2017. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!