Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lenne a lehetséges...

Milyen lenne a lehetséges legjobb gaming pc?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, mi lenne benne és mennyibe kerülne a lehetséges legjobb számítógép.

Szabályok:

1. Egyedüli cél, hogy a mostanára már megjelent játékok maximális részletesség mellet, 4k felbontáson a lehető leggyorsabban fussanak rajta. Ezenfelül számít a játék -betöltési idő is, de a betöltési sebesség nem mehet az fps szám rovására. Pl egy pci express ssd akadályozhatja a videokártya hűtését.

2. Természetesen overclockolnám, amennyire lehet.

3. A számítógépnek a bekapcsolás és esetleges állítgatások után külső beavatkozás nélkül is működnie kell. Tehát nem érek rá folyékony nitrogént öntögetni.

2. A gép legalább 1tb ssd és 4tb hdd tárhellyel rendelkezik. A hdd sebessége nem fontos.

3. Ha ugyanazt a játék -teljesítményt meg lehet venni olcsóbban, akkor nekem az olcsóbb kell. Tehát csak akkor legyen benne 120 000 forintos alaplap, 128Gb 3000mhz ram, vagy 600 000 forintos processzor, ha ettől a játek teljesítmény is jobb lesz.

4. Alkatrészeket csak az argep.hu, arukereso.hu, pcx.hu oldalakról lehet választani. Ez alól a videokártya kivételt képez, de a rá való hűtés már nem.



2017. ápr. 19. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
4k/60 fps fölött már csak pénzkidobás. Egy 4 ghz-s i7 és egy bika gtx 1080. Ezt 400k betakarja, a többi már ízlés kérdése. Játszani ramdiskről akarsz, vagy minek 128 gm ram ?
2017. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok, hogy ha sok pénzem lenne és szeretném megvenni a legjobb gépet, akkor mit kéne bele vennem. Nem baj, ha nem éri meg.

A 128gb rammot pont azért írtam, mert nem akarom, hogy olyan legyen, mint egy youtube -os overkill pc, mivel azokban egy rakás fölösleges dolog van, ami a játék teljesítményt már nem növeli.

2017. ápr. 19. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
16gb ramnál több nem kell mai játékhoz. Pont hogy a 128gb ram overkill. Veszel szépen egy i7est ami 4c/8t 4ghz egy százas, gtx 10es vga ami vinne neked mindent 250k, még 180k-t szánsz a többire és olyan géped van, hogy a közfalat is kiviszi. Ez meglenne nagyon max 600k-ból. Persze lehet még egy rakat ram, többmagos proci, vagy drágább videokártya, de az a +huszonvalahány fps nem ér többszázezret mikor így is játéktól függően 58-180 fps környékén vagy 2k és 4k felbontáson. Minek ?
2017. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert ha majd sok pénzem lesz, azt akarom, hogy a világ legjobb gaming számítógépe legyen az enyém.


Egyébként a kérdésben én is azt írtam, hogy ne rakjatok bele 128gb rammot, mert attól nem lesz jobb a gép.

2017. ápr. 19. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
"világ legjobb gaming számítógépe legyen az enyém" Hát biztosíthatom, hogy az nem lesz. Amiket árulnak azon kívül vannak még úgyis erősebb-jobb dolgok amiket itt pl. nem kaphatsz meg csak máshol vagy pl. még csak prototípust árulnak belőle stb. Meg amúgyis minek ? 3-4 év aztán az is elavul.
2017. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a keret nem számit 4k :) 6900k szerintem fölösleges. I7 6800k-6900k ugy is húzva lesz. Nèhàny szútyok optimalizálás beverhet 16 gb rammot is. 32 gb 3 ghz jó lesz.

4k gtx 1080ti sli-gtx titan xp sli. Ha minden maxom akarsz ezek jól jönnek 4k-ban.

2017. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!