Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti hogyan nevezitek el a...

Ti hogyan nevezitek el a külső HDD-t, pendrive-ot, vagy úgy egyáltalán az egyes partíciókat?

Figyelt kérdés
Baj, ha van az elnevezésükben ékezet? Mert arra gondoltam, hogy a nevemet írom be.

2017. ápr. 19. 19:39
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
50%

Nekem az egyik gizi, a másik rozi.

Tartalmazhat ékezetet, de én nem ajánlom.

2017. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Elődke
2017. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pendrájvoknak olyan nevet adok, amiből meg tudom állapítani az Intézőben, hogy melyik melyik, ha egyszerre többet is bedugok a gépbe. Valami olyan neveik vannak, hogy szürke, szögletes, kerek (mert az egyik szürke, a másik kettő meg fekete, de azokat is meg akarom tudni különböztetni egymástól, hogy tudjam, hogy amikor fájlokat rendezek, akkor melyikről melyikre pakolgatok épp). Mert az, hogy mondjuk Kingston, nekem nem mond semmit, abból még nem tudom, az tulajdonképpen melyik a három közül. És ha a gép azt mondja, hogy a Kingstont már eltávolíthatom a gépből, akkor honnan tudjam, hogy az melyik? Na ezért jobb, ha azt mondja, hogy pl. a szögleteset eltávolíthatom - mert azt látom az alakján, hogy aha, ez a szögletes, a másikat még nem kéne kihúzni.
2017. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy külső merevlemezt "Movie disc- nek" filmek vannak rajta.

Egy belső particiót Temporary disc -nek ideiglenes ide-oda pakolgatásra használom.

Egy pendrájvot "music box -nak" aktuálisan hallgatott zenékre.

2017. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!