Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 4460 procit érdemes még...

I5 4460 procit érdemes még venni vagy lassan elavultnak számít?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az "elavult" szó nem egyezik meg a "gyenge" szóval!

Ezzel azt akartam mondani, hogy hasznátan még megérheti, mivel a teljesítményével azért nincsenek gondok átlagos felhasználást illetően, viszont újan már nem éri meg!

2017. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
ha van egy jó 1150-es lapod és jó áron tudsz hozzájutni a procihoz akkor megéri.
2017. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne elavult?


Ebbe még annyi kakaó van barátom.


Csak példaként említem az én esetem amit nem hisznek el pedig képpel is tudom igazolni.


3470s-el hajtom a gépet FHD-ban egy 1060-al.

Van olyan játék ahol a proci csoda ha 70%-ig elmegy a VGA meg már boostolja az órajelet mintha muszáj volna meg 99%-al pörög folyamatosan.

És a 3470s gyengébb mint a 3470 ami épp hogy 2%-al gyengébb mint a 4460.


Szóval ha lenne nagyobb monitorom hogy a VGA is érdemi terhelést kapjon akkor még egy 1070-et is bepréselnék mellé de ugyan nem érdekelne ki gondolja hülyeségnek.

A számok nem hazudnak.

2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Továbbá mindig is él az a dolog, ha valamihez van már egy alapod és csekély befektetés kell ahhoz hogy teljes legyen akkor nyilván az éri meg nem pedig az, hogy amennyiért el tudnád adni a régit + 3x annyit még rátenni kihozz valamit ami épp hogy 8-10%-al erősebb.
2017. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy AMD APU-s gépem van. És új alaplap és proci mindenképpen kellene a váltáshoz
2017. ápr. 19. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Újanta nem éri màr meg. 4460 hasznàltan vedd hardveraproról. Ugy megérheti,jelenleg ha új cpu-t akarsz inteltől i5 7400 7500 érheti meg legjobban.
2017. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

újonnan már nem vennék 4 szériát, használtan sokkal olcsóbban megúszod a dolgot. Max alaplapot vennék újonnan, ha jó áron adják, mert ott többet számít a garancia.

Inkább egy 6 vagy 7 szériás prociban gondolkodnék a helyedben.

2017. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!