Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha amd platformra amd vga-t...

Ha amd platformra amd vga-t rakok, akkor az jobban fog működni, mintha nvidia-val operálnék?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem de nem telt volna sok keresésbe ezt megtalálni
2017. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen így volt, már nem.
2017. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt már problémám AMD-NV friggyel, főelg mikor régebbi AMD lapba raktam új NV kártyát. SZóval ha AMD alapokon képzeled el a gépet, akkor inkább AMD kártyát vegyél bele, mert azokat szoftveresen tesztelik, ha BIOS javítás kell hozzá, akkor jobban odafigyelnek rá.

Új am4 platform pl nv970-980 kártyával hadilábon áll.....

2017. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Operalnek ? Nah mi van..szamitegep alkatreszel is lehet operalni ? Hova fajul ez a k***a vilag :D...nem...ez egy orok vita lenne...de nem szeretnek vitazni...ez olyan , hogy Intel vs AMD, Nvidia vs AMD. Bar az teny...hogy az nvidai sokkal jobb...csak igy megjegyeznem xD meg ez marhasag ha amd platforma amd vgat veszel jobb lesz...ez hulyeseg :D
2017. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs de nem jobb az Nvidia xDD
2017. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen is baromság volt, nem is tudom hogy terjedt el, hogy radeon csak amd procival, nvidia intellel. És ma is vannak lámák, akik szinte már mint egy vallást terjesztik ezt az ostobaságot.
2017. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!