Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használható ez a memória...

Alf30 kérdése:

Használható ez a memória asztali pc-be? Mert azt az infót kaptam, hogy ez gyári gépekbe való és nem asztaliba!

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 20. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert ebbe a lapba próbáltam betenni,és folyamatos sípolás mellett újra índúl mindig a gép és nem csinál semmi mást!


[link]

2017. ápr. 20. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Van a lapban DDR2-es RAM esetleg?
2017. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az általad kinézett ram alacsony feszültségű (ddr3L, 1,35V), ez nem fog rendesen menni egy 1.5V-os ram foglalattal megáldott lapnál, azért sípol.


Az már megint más kérdés hogy az órajele túl magas, de azt a lap le tudja korlátozni 1333-ra OC-ban (mert annyi a minimum, amire le tud menni ez a ram, és amit be kell állítani lapnál vagy nem fog menni).

2017. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól értem,akkor nem érdemes alacsonyabb feszültséget beállítani mert nem fog működni rendesen!
2017. ápr. 20. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
működni működne, csak a te lapod az 1333 MHz-et is csak OC-val éri el, szóval 1.5V-os ram kellene neki, illetve DDR2-t ne akarj mellé rakni, mert az is könnyen bezavarhat.
2017. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!