Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig...

Szerintetek ez a konfig rendben van?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS A58M-A/USB3 AMD FM2+

[link]


Processzor: AMD A8-7600 3.1GHz FM2+

[link]


RAM: Crucial 4GB DDR3

[link]


TÁP: [link]


Főleg photoshopozásra, videózásra, videóvágásra szeretném használni és később bővíteni egy videokártyával hogy az újabb játékokon is simán lehessen rajta gamelni.


Esetleg ha ez nem jó, akkor írnátok valami konfiogot ami hasonló, esetleg olcsóbb árkategóriában van? Eléggé kezdő vagyok a gép összerakás terén, ezért jobb kikérni mások véleményét :D



2016. dec. 11. 01:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze az is érdekelne, hogy nem lenne e drága ezért a konfigért a 64 ezer ft.
2016. dec. 11. 01:09
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

gyenge mint harmat , amd már nem érdemes venni

tápot meg felejsd el ...


itt config

[link]

[link]

2x4GB Kingston 4GB DDR4 HyperX Fury

[link]

[link]

2016. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vegul megis csak A8ra lesz penz, a tapot akkor is felejtsd el, nagyon veszelyes darab.
2016. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán dragdev első értelmes válasza?
2016. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha APU konfigurációt akarsz építeni akkor mindenképpen dualchannel ramokra lesz szükséged és minimum 1866MHz sebességűre. Tehát ebből kettő:

[link]

Tápegység nagyon fontos, minimum ez legyen:

[link]

Alaplapból ezt, így a keretet nem nagyon lépjük túl:

[link]


Így bővíteni sem kell videokártyával, mivel önmagában is elég erős lesz. Bár nem is hiszem, hogy össze tudnál spórolni egy normális videokártyára , ha minden másra se tudsz annyit költeni.

2016. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ram ez akart lenni.


[link]

2016. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mondjunk elég ha ps, vegas megy alapszinten, és később tudom bővíteni egy komolyabb kártyával. Videokártyára lesz pénz, csak idő kérdése, viszont a pc-vel nem lehet várni. Jelenleg mondhatni nincs mit használni, mivel a régi kezd beszarni és mivel ez egy alap irodai pc, nem éri meg költeni a javítására, mivel internetezésen és 1-2 dolgon kívül semmire se jó.

Szóval nem lehet várni, hogy több pénz legyen pc-re.

2016. dec. 11. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is az a minimum, amit én javasoltam. Ha ennél olcsóbban akarsz kijönni akkor nézz használt pct.
2016. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!