Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom az előlapi jack...

Gin_ichimaru kérdése:

Hogyan tudom az előlapi jack csatlakozót letiltani?

Figyelt kérdés
Az öcsém beletörte az előlapi jack csatlakozóba a hangszórót. A szervízben nem tudták kiszedni eztért feladtam, de eszembe jutott hogy hátul is van jack port, de az elsőt még mindig úgy érzékeli hogy valami bele van dugba ezért hátúl nem szól. Hogyan tudnám átállítani hogy csak a hátsó jack-et érzékelje?

#PC #Windows 7 #csatlakozó #Dell gépház
2017. ápr. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha már úgysem használod, miért nem húzod le az alaplapról a csatlakozóját?
2017. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Meg ha már szétszeded, egy tűvel told ki a jack csatlakozót.
2017. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy tele van a Youtube "How to remove a broken headphone Jack" videókkal. Általában telefonokból szedik ki, de ugyanilyen 3.5mm Jack aljzatból.

Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=L-tFO4C-D9s

2017. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én abba a szervízbe többé be nem tenném a lábam, az már biztos...
2017. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szervizben, hogy próbálták meg kiszedni? Leszedték az előlapot, / a csatlakozópanelt róla és úgy kipiszkálni hátulról? Ha ezt nem tették meg akkor ne nevezzék magukat szerviznek mert ezt egy kis mechanikus érzékkel megáldott felhasználó is megtudja oldani.

Viszont ha a panel jack aljzatét a szorgos kis kínaiak egybe fröccsöntötték, akkor elképzelhető, hogy csak károsodással lehet bármit kezdeni vele.

Viszont akkor tényleg ott a kézenfekvő előző válasz, hogy húzd le a vezetékeit az alaplapról. Lehetőleg csak a jack ét :) Alaplaphoz kapott kézikönyvben benne kell lennie, mit hol találsz,.

2017. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!