Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Ryzenhez adnak gyári hűtöt?

Amd Ryzenhez adnak gyári hűtöt?

Figyelt kérdés
Mint ahogy már emlitettem az lenen a kérdésem hogy adnak-e hűtöt, illetve ha igen akkor számítsak rá? Vagy ink rendeljek hozzá külön, és ha igen akkor irjátok le létszíves ti mit ajánlanátok hozzá. Előre is köszönöm a választ.
2017. ápr. 20. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem box ban(nem tálcás) igen. De érdemes külön hűtőt venni. Én deepcoolt ajánlom ár/érték arányban.
2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. ápr. 20. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem oem /dobozost de hűtő nélküli kiadást veszel akkor igen, adnak.


"adnak-e hűtöt, illetve ha igen akkor számítsak rá" igen, ha adnak akkor számíts rá, hogy adnak (wtf?)


az, hogy szükséged van-e másik hűtőre azt neked kell eldöntened: vannak akik nem viselik el, ha kicsi hangja is van a gépüknek. én nem ilyen vagyok, gyári intel hűtőt hajtok, bőven elég nekem.

2017. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

adnak méghozzá nagyon jó minőségűt nem olyat mint általában adnak intel amd semmirevalót.

Enyhe tuningot is bír de alapórajelen nem hangos és nem is melegszik nagyon eltalálták.

2017. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!