Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani olcsó 19"-es...

Tudnátok mondani olcsó 19"-es rack szekrényeket, bele való gigabites switch-et (8-16port)?

Figyelt kérdés
Elosztó, router már van.

2017. ápr. 20. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szent szr... ha már itt teszed fel a kérdést, már régen rossz...
2017. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"olcsó 19"-es rack szekrényeket"

Milyen rack szekrény kell?

Fali? Álló? Hány unit magas?

Mit akarsz még belerakni?


"bele való gigabites switch-et"

Menedzselhető? Nem menedzselhető?

PoE-képes? Milyen célra, mekkora hálózathoz?

2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor kifejtem. Fali, 6-8unit magas, lenne benne 1 switch, egy polc amin a modem van, még egy polc amin egy nas lesz. (notebook átalakítva nas-sá) Egy 8-as kapcsolható elosztó és egy router ami nem benne lesz hanem a rack tetején. Nem menedzselhető switch kéne. Nem kell poe-s. Otthoni célra, 60-70m2 házba. Köszi
2017. ápr. 20. 23:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

* Rackszekrény: [link]

* Switch: [link]

* Hozzá tálca: [link]


de kapható rackbe szerelhető elosztó is:

[link]


illetve ha a routeren leszedhető antenna van, a router berakható a rackszekrénybe és az antenna kábelen kivezethető a rackszekrényen kívülre.

2017. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem jó a switch, nem 19"-es a mérete. Elosztót már vettem, kapcsolhatót, 8-asat. Racket találtam ennél olcsóbbat, [link] Ez megfelelő lenne? A tálca jó, köszi
2017. ápr. 21. 09:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és a router antennája nem leszedhető. A router: [link]
2017. ápr. 21. 09:14
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nem jó a switch, nem 19"-es a mérete."

Jó lesz az (nem hiába írják, hogy rackbe szerelhető, nem hiába szerepel a szakáruházakban rackbe szerelhetőként), kapsz hozzá kiegészítőt - lásd a hivatalos kézikönyv:

[link]

12-13. oldalát.


A 13 "-t szerintem elírták.


"Ez megfelelő lenne? "

Azért választottam a drágábbat, mert ehhez volt tálca. Ráadásul minden egy helyen, hálózati eszközöket árusító boltból.

2017. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ja és a router antennája nem leszedhető."

A forgalmazó ezt írja:

"Antenna: 2 x Levehető antenna"

és a gyártó is:

"2 db dual band-es cserélhető antenna (RP-SMA - csak v1 ls v2 verziónál) 2 db 2,4 GHz-es antenna és 1 db 5 és 2,4 Ghz-es dual bandes antenna (csak v3 verziónál) "

[link]


"Antenna Type: Two dual band detachable antennas (RP-SMA)"

[link]

2017. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ok, de viszont egy polccal drágább lenne. A rack switch pedig tényleg 13"-as, megnéztem a szélességét és az elosztót megvettem de viszont a switchnek kisebb a szélessége. Ez 19"-es, csak arra vagyok kíváncsi h van-e olcsóbb. [link]
2017. ápr. 21. 14:09
 10/15 A kérdező kommentje:
A kiegészítő pedig csak egy rögzítő amivel a rackbe lehet rakni.
2017. ápr. 21. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!