Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » G4560 vs i5 7500?

G4560 vs i5 7500?

Figyelt kérdés

Nézegettem pár tesztet, és nem tudom eldönteni, hogy megéri-e az i5-re kiadni azt a plusz 50.000 Ft-ot? Talán ez az összehasonlítás bizonytalanított el, hogy FPS terén majdnem ugyanaz a kettő. Igazából miben jobb az i5? Persze nem győzködni akarom magam, hogy a 20.000 Ft-os CPU az majd hozza a 70.000 Ft-os szintjét, de azért meglepő az eredmény. Szóval megéri az a +50k, vagy csak pénzkidobás?


[link]



2017. ápr. 21. 02:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
Megnézted a tesztet? Minimum fps-ben is ugyanúgy kicsi a különbség.
2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

a linkelt teszt pont azt mutatja meg, amit írtam, 2K vagy felette elenyésző az fps különbség, de fullHD-nál elég jól látható :)


Egyéb iránt processzor átlagban tovább húzza egy gépben, mint vga (videokártyát gyakrabban cserél az ember).


fullHd meg 1 monitor esetén az i5 nagyon is megéri az árát, ha 2 vagy több monitorod van, vagy nagyobb a felbontás mint fullHD, akkor g4560, mert ott jobban eszi le a videokártyát a gép és ott jobban jársz erősebb vga-val.

2017. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!